Bądź z nami!

Szukaj
Close this search box.

Regulamin

Operatorem sklepu internetowego działającego pod adresem www.fewa.pl jest Fundacja Ewangeliczna ul. Myśliwska 2, 87-100, Toruń, KRS 0000276183, NIP 9562191903, REGON 340285031. Sprzedaż towaru odbywa się za pośrednictwem sieci Internet oraz w siedzibie operatora sklepu. Adres korespondencyjny: Fundacja Ewangeliczna ul. Myśliwska 2, 87-100 Toruń

OFERTA

 • Ceny podawane w sklepie internetowym są cenami wyrażonymi w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 • Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Zamawiającego. Operator sklepu zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 • Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towaru. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych daną formą sprzedaży.
 • W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Zamawiający jest o tym niezwłocznie informowany i decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo, czy w całości anulowane.
 • Oferta sklepu jest ważna na terenie Polski. Przesyłki zagraniczne są realizowane po wcześniejszym uzgodnieniu z operatorem sklepu. Więcej informacji na stronie dostawa.

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

 • W momencie złożenia zamówienia w sklepie internetowym, dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy operatorem sklepu a Zamawiającym. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
 • Warunkiem realizacji zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronie fundacji (w tym rejestracja konta, podanie danych zamawiającego, telefonu, emaila oraz adresu dostawy), a także dokonanie płatności za pomocą bramki płatności Przelewy24 lub na rachunek bankowy Fundacji Ewangelicznej podając w tytule przelewu otrzymany w emailu numer zamówienia. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie zaksięgowania wpłaty na koncie. Zamówienia nieopłacone w ciągu siedmiu dni roboczych zostają anulowane.
 • Potwierdzenie złożenia zamówienia oraz informacja o wysyłce towaru przesyłana jest Zamawiającemu na podany przez niego adres email.
 • Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub FEDEX lub Paczkomat Inpost. Łączny czas realizacji zamówień wynosi 2-6 dni roboczych, licząc od dnia wpływu płatności na konto operatora sklepu. Firmom oraz instytucjom wystawiamy faktury VAT (osobom fizycznym wystawiamy faktury imienne).
 • Koszt przesyłki jest dostępny podczas składania zamówienia.

REKLAMACJE I ZWROTY

 • Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyny,składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni, liczonym od dnia otrzymania towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
 • W przypadku, gdy opakowanie nosi znamiona uszkodzenia lub prób otwarcia należy w obecności spedytora lub urzędnika pocztowego spisać protokół szkody i odmówić przyjęcia towaru.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 • Operator sklepu nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące login oraz hasło Zamawiającego.
 • Operator serwisu zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.
 • Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych.
 • W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie artykuły kodeksu cywilnego.