W perspektywie wieczności

  • Autor: Angelika Adamczyk
  • Dostępność: 41
  • 15.00 zł


Angelika Adamczyk jest studentką. Fascynuje ją rzeczywistość, szczególnie przeżywana w perspektywie wieczności. Odkąd Chrystus stał się jej Panem i Zbawicielem, każda chwila jej życia przepełniona jest radością i wdzięcznością. Wiersze zawarte w tomiku są wyrazem tego w jaki sposób postrzega Boga. Głęboko wierzy, że utwory, które często pisała łzami, pozwolą odczuć czytelnikowi to co ona czuła i pokażą świat, który ona widzi.


Rekomendacje:

W Perspektywie Wieczności Z racji tego, że każdy z nas żyje w perspektywie wieczności, mamy świadomość, że potrzebujemy łaski Bożej, którą najpełniej wyraża krzyż, na który Pan Jezus zaniósł nasze grzechy. Angelika Adamczyk uchwyciła ten temat bardzo osobiście, szczerze i zachęcająco. Jej zbiór wierszy pt. „W Perspektywie Wieczności” wyraźnie pokazuje, że zostaliśmy stworzeni, aby wielbić Boga. Niestety, nie jesteśmy w stanie tego robić, jeśli wcześniej nie przyjmiemy łaski Bożej i nie staniemy pod krzyżem naszego Zbawiciela. W ostatniej części jej utworu rozpościera się nam opis rzeczywistości, którego podsumowaniem są słowa:

Wszystko
jest pełne
wyczerpuje przestrzeń
potrzeba mi wiele wiary

przebaczenie
zabrało moje wszystko
łaska
dała nowe wszystko


Polecam serdecznie każdemu, kto potrzebuje zachęty!

dr Czesław Bassara

Wiersze Angeliki Adamczyk pozwolą Ci się zatrzymać i popatrzyć w górę w poszukiwaniu tego, co ma nadejść i tego, co ma prawdziwe znaczenie. Są one pięknym i szczerym wyrazem tęsknoty młodego serca do tego, co nieskończone i niezgłębione. Mam tę przyjemność, że przyjaźnię się nie tylko z wierszami, ale i z ich autorką. Tym bardziej doceniam ich autentyczność i mogę czerpać z nich nadzieję, pociechę i refleksję. Dobre na chłodne wieczory i mgliste poranki! Dobre na każdy czas, bo zawsze istotne jest, by przypomnieć sobie o Królestwie do którego zmierzamy i zachwycić Królem, który Nim rządzi. Polecam z całego serca!

Maria Marszałek

Perspektywa wieczności jest najbezpieczniejszą z możliwych, a "kosztowanie wieczności" w której to uczcie dzięki szczodrości Poetki możemy uczestniczyć tęskniąc za pełnią wieczności stanowi zaspokojenie naszych potrzeb nie tylko duchowych lecz także intelektualnych i estetycznych. Podano nam oto złote jabłka na srebrnych tacach. I właśnie patrząc z perspektywy wieczności posłuchajmy zachęty i zaproszenia młodej autorki:"Zapytaj, posłuchaj, oglądaj a dostrzeżesz, że życie dopiero wtedy się zaczyna" -gdy zobaczysz je "W perspektywie wieczności".

Elżbieta Modnicka

Chociaż i ponieważ najważniejsze jest, aby słyszeć, co Bóg mówi do nas, trzeba nam interesować się również i tym, co powiedział do innych ludzi. Dość często bowiem Bóg właśnie tak się do nas odzywa. Zachęcam do sprawdzenia, czy w tym, czym dzieli się Angelika "W Perspektywie Wieczności" nie usłyszymy i my głosu Bożego.

Marian Biernacki

Napisz opinię

Proszę zalogować się lub zarejestrować się aby napisać opinię.
Tagi: poezja, wiersze, wieczność