Koronawirus i Chrystus

  • Autor: John Piper
  • Dostępność: 236
  • 10.00 zł


Książka
Koronawirus i Chrystus

Zamówienia można składać już teraz


Miękka okładka, 112 str.

„Nadszedł czas, w którym staliśmy się świadomi tego, jak kruchy jest nasz świat. Fundamenty, które zdawały się być mocne, zaczynają się trząść. Pytanie, które powinniśmy sobie zadać brzmi: Czy mamy pod naszymi stopami Skałę? Skałę, która się nie zachwieje – nigdy?”

JOHN PIPER

11 stycznia 2020 roku miała umrzeć pierwsza ofiara nowego koronawirusa (COVID-19) w chińskiej prowincji Wuhan. Przed 11 marca 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię na skalę światową. W obliczu związnego z nią lęku i niepewności naturalnie nasuwa się pytanie o to, co robi w tym czasie Bóg.

W książce Koronawirus i Chrystus, John Piper zaprasza czytelników na całym świecie, aby stanęli na niezachwianej Skale, którą jest Jezus Chrystus, w którym nasze dusze mogą zostać podtrzymane przez suwerennego Boga, który ustanawia, kontroluje i panuje nad wszystkim, aby zrealizować swoje mądre i dobre cele wobec tych, którzy mu ufają. Co Bóg robi poprzez koronawirusa? Piper oferuje sześć biblijnych odpowiedzi na to pytanie, pokazując nam, że Bóg cały czas działa w tym momencie historii.

JOHN PIPER jest założycielem i głównym nauczającym platformy internetowej desiringGod.org, a także rektorem Bethlehem College & Seminary. Przez trzydzieści trzy lata pełnił funkcję starszego pastora Bethlehem Baptist Church w Minneapolis, w stanie Minnesota, USA. Jest autorem ponad pięćdziesięciu książek, między innymi Desiring God, Don’t Waste Your Life (Wydanie polskie: Nie zmarnuj życia), a także Reading the Biblie Supernaturally.

Do pobrania również w wersji elektronicznej https://fewa.pl/koronawirus-i-chrystus

Napisz opinię

Proszę zalogować się lub zarejestrować się aby napisać opinię.
Tagi: Chrystus, koronawirus, John, Piper