Uczniostwo według planu Mistrza

  • Autor: Charles Arn
  • Dostępność: 72
  • 20.00 zł


JAKI JEST NAJSKUTECZNIEJSZY SPOSÓB DOTARCIA Z EWANGELIĄ DO NIEWIERZĄCYCH? Nie ma nic odkrywczego w stwierdzeniu, że najskuteczniejszym sposobem czynienia uczniami jest budowanie relacji z bliskimi nam osobami. W historii Kościoła metoda ta okazała się najbardziej efektywną w doprowadzaniu ludzi do Chrystusa. W tym poprawionym wydaniu, Win i Charles Arn – ojciec i syn – przedstawiają dziewięć zasad, które mogą pomóc w docieraniu z dobrą nowiną do ludzi z twojego najbliższego otoczenia. Autorzy zachęcają chrześcijan, by koncentrowali się na czynieniu ludzi uczniami Jezusa poprzez codzienny styl życia, a nie programy dzielenia się ewangelią. Niezależnie od tego, czy jesteś przywódcą kościoła, czy też jego członkiem, podejście to będzie najbardziej efektywnym rodzajem świadectwa. UCZNIOSTWO WEDŁUG PLANU MISTRZA rozeszło się już w ponad 100 tysiącach egzemplarzy, a zawarty w nim materiał jest wykorzystywany przez chrześcijan na całym świecie. Zawiera sprawdzone zasady, dotyczące czynienia ludzi uczniami Chrystusa, które możesz zastosować w swoim codziennym życiu.Gorąco zachęcam do przeczytania książki „Uczniostwo według planu Mistrza”. Jeżeli Kościołowi Jezusa Chrystusa w Polsce uda się nauczyć swych wiernych „być uczniami”i „czynić innych uczniami”, to ewangelia o Bożym zbawieniu w Jezusie przyniesie ratunek tysiącom naszych rodaków.

Jerzy Karzełek – Przewodniczący Rady Kościoła Wolnych Chrześcijan

Kościół pierwszego wieku, którego trzon stanowili – znający często Chrystusa osobiście – apostołowie i prorocy, rozwijał się niezwykle dynamicznie, łamiąc ówczesne bariery kulturowo-społeczne. Ale czy Chrystus pozostawił także nam, ludziom XXI wieku, jakieś ponadczasowe wskazówki do tego, jak wypełnić jego Królewskie Przykazanie?

Jacek Duda – pastor Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan w Lublinie

Autorzy przedstawiają kościół jako najważniejszą ze wszystkich szkół. Szkołę, w której człowiek staje się uczniem Jezusa dzięki zaangażowaniu innych uczniów, a wszystko to według planu Mistrza.

Mariusz Socha – pastor Kościoła Ewangelicznych Chrześcijan w Szczecinie

Górnolotne hasła, kuszące obietnice, kosztowne imprezy, powierzchowne deklaracje…Praktyka dowodzi, że to wszystko nie owocuje prawdziwym uczniostwem. Ta książka naprowadza na właściwy tor myślenia i działania. Czytaj i stawaj się rybakiem ludzi!
Marian Biernacki – pastor Centrum Chrześcijańskiego NOWE ŻYCIE w Gdańsku

Napisz opinię

Proszę zalogować się lub zarejestrować się aby napisać opinię.
Produkty powiązane

Jak wygląda zdrowy kościół?

Jak wygląda zdrowy kościół?

Wydanie w miękkiej oprawie         Mark Dever, autor książki..

12.00 zł

Zdrowi członkowie kościoła

Zdrowi członkowie kościoła

Wydanie I, twarda okładka, 144 str. Książka Zdrowi członkowie kościoła wypełnia ogromną lukę w l..

19.50 zł

Tagi: Uczniostwo według planu Mistrza