Ku Tobie, Boże mój

  • Autor: Oswald Chambers
  • Dostępność: 54
  • 36.00 zł


Twarda oprawa.

Ku Tobie Boże mój (My Utmost for His Highest) to jeden z największych bestsellerów naszych czasów. Ta wyróżniająca się klasyka chrześcijańska pełna dogłębnych analiz chrześcijańskiego życia nie jest wydana, aby ją podziwiać lecz czytać i zachowywać w życiu. Oswald Chambers znany jest dla czytelników jego książek jako chirurg duszy. Na przydomek ten zasłynął dzięki wnikliwemu rozważaniu Słowa Bożego oraz znajomości serca ludzkiego. Ku Tobie, Boże mój to codzienne rozważania biblijne - Twarda oprawa.


Co o książce powiedzieli:

Żadna książka, z wyjątkiem Biblii, nie wywarła takiego wpływu na moje życie jak Ku Tobie, Boże mój. (…) Książka ta nie jest skarbnicą do podziwiania; jest to przesłanie,którym trzeba żyć na co dzień. Jestem bardzo rad, że te codzienne rozważania zostały uwspółcześnione i podane bardziej przystępnym językiem. (…) Modlę się o to, aby książka ta była z radością czytana i powszechnie dostępna.
Charles F. Stanley

Ku Tobie, Boże mój to zbiór codziennych rozważań, który nawet po 75 latach przynosi świeże i cenne spojrzenie. Za to nowe opracowanie należą się gorące gratulacje!
Joni Eareckson Tada

Pisma Świętego nie da się po prostu przeczytać i odłożyć na półkę. Po nie sięgamy codziennie, bo jest pokarmem dla naszego ducha. Podobnie po Chambersa sięgamy codziennie, bo karmi naszą duszę, wspiera w modlitwie, werbalizuje tęsknoty, maluje obraz naszego życia i porządkuje je, wprowadzając dobry nawyk w naszą codzienność.
Władysław Dwulat – sekretarz generalny Aliansu Ewangelicznego w RP

Ku Tobie, Boże mój to książka zupełnie wyjątkowa. Od lat jest dla mnie źródłem zachęty i błogosławieństwa. Bardzo się cieszę z jej nowego opracowania. Uważam, że nie sposób czytać jej regularnie, nie stając się zarazem lepszym sługą Chrystusa.
Ruth Bell Graham

Napisz opinię

Proszę zalogować się lub zarejestrować się aby napisać opinię.
Produkty powiązane

Biblia dla dzieci

Biblia dla dzieci

Ta niezwykła książka - Biblia dla dzieci i młodzieży - zawiera krótkie, bogato ilustrowane opowieści..

45.00 zł

Biblia w 365 dni

Biblia w 365 dni

Na początku XXI wieku jesteśmy świadkami powrotu wielu ludzi do duchowości i religii. Na nowo odkr..

37.00 zł

Tagi: Ku Tobie Boże mój